ПЛАВАННЯ. Carpathian Аquatics Сup-2019

Днями у с. Соломоново неподалік Ужгорода, в плавальному басейні комплексу «Європа» відбувся чемпіонат України-2019 з плавання в категорії Мастерс (басейн 25 м). Чемпіонат проходив у рамках Фестивалю водних видів спорту Carpathian Aquatic Cup-2019. Це була яскрава, захоплююча спортивна подія, яка зібрала разом майже 200 спортсменів віком від 25 до 87 років з усіх куточків України та з-за кордону.

Блискучих результатів на останньому офіційному старті сезону-2019 досягла старший викладач кафедри спортивного туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Лідія Тимошенко. Лідія Олексіївна завоювала аж сім (!) золотих нагород у своїй віковій категорії. Вона виграла запливи на дистанціях 50, 100, 200 метрів брасом, 400 і 800 метрів вільним стилем, встановивши рекорди України, та святкувала перемоги в комбінованій естафеті 4х50 метрів та жіночій естафеті вільним стилем. Неперевершено, вітаємо!

Львівська клубна команда «Євро-Львів», кольори якої на чемпіонаті України захищали 38 плавців, включаючи Лідію Тимошенко, завоювала перше місце серед клубів і перше місце серед областей України.

КЛУБНИЙ ЗАЛІК

1 місце – клуб «Євро-Львів» – 36183 очок
2 місце – клуб «No Stars» – 25678 очок
3 місце – клуб «Кривбас Мастерс» – 17652 очок

ЗАЛІК СЕРЕД ОБЛАСТЕЙ

1 місце – Львівська область – 894 очки
2 місце – Дніпропетровська область – 821 очко
3 місце – Одеська область – 194 очки

Загалом гарна погода та гостинна атмосфера дозволила учасникам та гостям змагань не тільки продемонструвати свої спортивні досягання, але й прекрасно відпочити, поспілкуватись з колегами, чудово провести вихідні.

Почесними гостями фестивалю стали зірки вітчизняного плавання минулого та сьогодення – Денис Силантьєв, Олег Лісогор, Михайло Романчук, які проводили нагородження та ділилися своїм досвідом.