Синхронні перемоги Ані та Марії Музичук

10 червня у Казані відбувся 9-ий матчдей турніру претенденток на матч за звання чемпіона світу з шахів серед жінок. Синхронні перемоги здобули випускниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анна та Марія Музичук, у котрих зараз по 4,5 очки.

Аня чорними фігурами обіграла грузинку Нану Дзагнідзе, взявши реванш за поразку у першому колі турніру. Марія – білим кольором довела свою перевагу у зустрічі з китаянкою Тань Чжуньї.

Єдина нічия у звітному турі була зафіксована у зустрічі між росіянками Алєксандрою Костенюк і Катериною Лагно. А лідер турніру Алєксандра Горячкіна чорними фігурами взяла гору над Валєнтіною Гуніною.

Відтак, після 9-ти турів лідерство утримує Горячкіна – 7,5 очок, у Лагно – 5, Анни і Марії Музичук – по 4,5, Дзагнідзе – 4, Гуніної, Тань Чжуньї та Костенюк – по 3,5.

11 червня – вихідний, а 12 червня Марія Музичук зустрінеться з грузинкою Дзагнідзе, Аня – з китаянкою Тань Чжуньї. Заключний, 14-ий тур запланований на 17 червня. Лише переможниця турніру отримає право зіграти матч за світову шахову корону із діючою чемпіонкою світу Цзюй Веньцзюнь з Китаю.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ