Сніжана-Софія Пакліковська – переможець турніру з кульової стрільби у Словаччині

У Словаччині, в місті Нітра, завершилися традиційні міжнародні змагання з кульової стрільби – 25th. International Junior Competition. Змагання стали успішними для представниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – студентки третього курсу факультету фізичної культури і спорту Сніжани-Софії Пакліковської, яка приймала в них участь у складі збірної юніорської команди України.

Учасники турніру змагалися у стрільбі з пневматичної гвинтівки – у програмі 10m Air Rifle Women Junior Team, де команда українських спортсменок показала найкращий результат – 1866,1 очка. Тим самим наші дівчата здобули звання переможців турніру, зійшли на найвищу сходинку медального п’єдесталу пошани та отримали золоті нагороди.

Отож, вітаємо Сніжану-Софію Пакліковську і її особистих тренерів та увесь колектив кафедри стрільби і технічних видів спорту (завідувач – професор Богдан Виноградський) з успішним виступом на міжнародних змаганнях у Нітрі і бажаємо нових медальних здобутків на змаганнях як всеукраїнського, так і континентального та світового рівнів!