Софія Прийма – чемпіонка Євро-2018 з крос-триатлону серед молоді

На острові Ібіца (Іспанія) відбувся чемпіонат Європи 2018 року з неолімпійських видів триатлону. В рамках континентального форуму студентка Львівського державного університету фізичної культури Софія Прийма принесла збірній України одразу три нагороди.

У крос-триатлоні Софія виборола «золото» серед молоді та «бронзу» серед жінок. Також галичанка поповнила скарбничку збірної срібною медаллю чемпіонату Європи U-23 з акватлону.

Додамо, що загалом збірна України на чемпіонаті Європи-2018 з неолімпійських видів триатлону виборола шість нагород – дві золоті, три срібні та одну бронзову.

Вітаємо Софію Прийму та її тренерів з успішним виступом на Євро-2018 та бажаємо нових перемог на найпрестижніших змаганнях континентального і світового рівня!