Сподарю Ярославу Дмитровичу – 55!

Сьогодні, 5-го червня, виповнюється 55 років з дня народження техніка I-ї категорії кафедри інформатики та кінезіології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, доброзичливого і відповідального працівника, який дбає про комп’ютерне і мультимедійне забезпечення навчальних занять – Ярослава Дмитровича Сподаря!

За плечима у Вас чимало, вже й стежки звелися у довгий шлях. Тож нехай невтомно здійснюються усі побажання, хай світлим буде кожен день в житті і оминають негаразди. Хай радість серце зігріває, рідні і друзі додають натхнення і спонукають бути щасливою людиною. Добробуту й любові у Вашій родині!

Ювілей – це не просто свято, а здобутки всіх років. Бажаємо з гордістю і приязню згадувати різні моменти, важливі події, радісні новини, які наповнювали життя строкатим змістом. Нехай повсякчас Вас супроводжує Боже благословення, а люди надихають добрими вчинками і підтримують щирим словом.

Ярославе Дмитровичу, відмінного Вам настрою! Хай оминає журба, а кожен день несе віднині для Вас міх щастя і добра, адже для цього лиш трішечки треба – сімейного затишку й мирного неба. Вам лише 55 – це зовсім небагато, отож бажаємо сили й бадьорості в будні і свята. Завжди залишайтесь таким щирим, привітним і оптимістичним!

Хай мудрість зоріє у кожному слові. Будьте щасливі, будьте здорові!

Вам – 55, та хіба ж це літа,
Коли очі горять і душа молода?!
Хай доля дарує Вам доброго віку,
Щоб втіхи і радості було без ліку.

Міцного здоров’я з роси і води,
Бадьорість і радість хай будуть завжди!
Ми Вам посилаємо вдячні слова,
А Бог хай дарує Вам многії літа!