Срібло і бронза студентів ЛДУФК на Кубку Європи

Минулими вихідними, 14-го і 15-го вересня, у мальовничому чеському місті Карлові Вари відбувся Кубок Європи-2019 зі спортивного та бойового самбо. Українську команду на цих престижних змаганнях континентального рівня представляли 12 спортсменів, серед яких і двоє студентів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Ярослав Давидчук і Тарас Кравчук.

Третьокурсник факультету фізичної культури і спорту Ярослав Давидчук змагався у ваговій категорії до 100 кг і в підсумку дійшов до фіналу, завоювавши у такий спосіб срібну медаль. Повернувся додому не з пустими руками й магістрант цього ж факультету Тарас Кравчук, який боровся у ваговій категорії до 52 кг. Поступившись одному із суперників на шляху до фіналу, він зумів переможно провести усі сутички у втішному турнірі й став володарем бронзової нагороди.

Слід зазначити, що і Ярослав, і Тарас перед виступом на Кубку Європи синхронно піднялися на категорію вище, тож у Карлових Варах обоє завоювали свої перші медалі в нових умовах змагальної діяльності.

Вітаємо спортсменів, особистих їхніх тренерів – Федора Загуру і Геннадія Горохова та увесь колектив кафедри атлетичних видів спорту й бажаємо подальших спортивних звершень на борцівських килимах Європи і світу.