Старшому лаборанту кафедри зимових видів спорту Зіновію Кочмарському – 70!

Сьогодні, 10-го квітня, ювілей святкує старший лаборант кафедри зимових видів спорту Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського – Зіновій Петрович Кочмарський!

Колектив Університету висловлює Вам щирі вітання з нагоди Дня народження. З великою повагою за віддану, добросовісну працю, мудрість і привітність бажаємо Вам, Зіновію Петровичу, міцного здоров’я, життєвих гараздів та успіхів. Нехай весняна пора наповниться новими подіями та звершеннями.

У гарну ювілейну днину зичимо добра, любові, щастя. Щоб на стежині, якою впевнено крокуєте щодня, зустрічалися хороші, щирі люди.

Роки ми лічимо правдиво, та поміж тим важливим є нюанс – це молодість у серці. Отож, бажаємо плекати радість й силу, черпати звідусіль натхнення, розділяти приємні миттєвості в родинному колі й колективі нашого Університету.

Вам сімдесят! І нині знову, як колись, замайорить на квітах і деревах цвіт. Нехай Господь благословить на многая щасливих літ!

З роси і води Вам, Зіновію Петровичу!