Студент ЛДУФК Андрій Гончаров – дворазовий переможець Кубка України в Луцьку

Студент II курсу факультету фізичної культури та спорту (спеціалізація – рукопаш гопак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрій Гончаров виборов дві золоті медалі на Кубку України-2019 з кікбоксингу, що завершився в Луцьку.

Кандидат у майстри спорту з кікбоксингу Андрій Гончаров (особистий тренер – Денис Ненчук, тренер спеціалізації – Ігор Кукурудзяк) змагався у звичній для себе ваговій категорії 60 кг і за його ж словами, доволі впевнено виграв усі свої поєдинки у двох розділах – К-1і лоу-кік – та двічі піднімався на найвищу сходинку п’єдесталу пошани.

«Попереду в мене найважливіший цьогорічний старт – чемпіонат світу в Мілані наприкінці листопада. Звітні змагання Кубка України розглядав як один з етапів підготовки до планетарного форуму, бо був переконаний у власній перемозі», – підсумував свій виступ у Луцьку дворазовий переможець Кубка України Андрій Гончаров.