Студент ЛДУФК Данило Демчишин виграв Кубок Європи (Фото)

У Румунії відбулися змагання за Кубок Європи з таеквон-до, які стали наймасштабнішими за останні роки, бо за нагороди боролися більше тисячі учасників із 30 країн Старого світу. Приємно, що серед переможців Кубка Європи – студент 2 курсу Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту міжнародного класу з кікбоксингу та майстер спорту України з таеквон-до Данило Демчишин (тренер – ЗТУ Соловей Олег Ярославович).

У Румунії наш спортсмен у складі збірної України провів чотири поєдинки у своїй ваговій категорії -85 кг. У першому – впевнено переміг представника Білорусі, якого уже перемагав і 2016 року. Другим суперником нашого Демчишина був латвієць, з яким також студент ЛДУФК впорався легко й переконливо. Третій суперник українця був зовсім незнайомий йому атлет з Ірландії. Тому з ним, за словами самого Данила, довелося діяти обережно й тактично грамотно.

А от у фінальному бою суперником українця був добре знайомий представник Фінляндії, з яким неодноразово зустрічався під час навчально-тренувальних зборів. І тут, як і в попередніх трьох поєдинках, судді зафіксували впевнену перемогу Данила Демчишина – 4:0. У підсумку, наш студент – переможець Кубка Європи.

Цим європейським змаганням передував Кубок України в Ужгороді, де також тріумфував Данило Демчишин і виконав норматив майстра спорту. Попереду в нього – чемпіонат світу-2019.

Роман Цюняк