Студент факультету туризму ЛДУФК Любомир Паращук – чемпіон України з армспорту серед юніорів (Фото)

В Одесі завершився чемпіонат України-2019 з армспорту серед юніорів, де студент другого курсу факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат у майстри спорту України Любомир Паращук виборов перше місце у ваговій категорії до 65 кг, перемігши усіх своїх опонентів правою рукою.

Ще одну медаль, срібну, наш студент здобув, змагаючись лівою рукою. Отож, з чемпіонату України-2019 серед юніорів у Південній Пальмірі Любомир Паращук повернувся додому з двома нагородами – золотою та срібною.

З цим високим спортивним досягненням вітаємо як самого спортсмена, так і його особистого тренера Богдана Іваницького.