Студент ЛДУФК програв лише 10-разовому чемпіону світу (Фото)

На третьому курсі Львівського державного університету фізичної культури нині навчається майстер спорту з мотоспорту Єлисей Глущенко, котрий чотири роки поспіль (2014-2017 рр.) вигравав чемпіонат України з мотокросу на мотоциклах з колясками (Sidecarcross).

Як зазначив сам спортсмен, виступали і перемагали з батьком на мотоциклі, якому 27 років. Лише 2018 року завдяки інвесторам з Пустомит, придбали новий мотоцикл. І вже на ньому змагалися у Відкритому розіграші Кубка України, де поступилися лише 10-разовим чемпіонам світу Даніелю Вільємсену і Каспарсу Ступелісу з Латвії. З ними на рівні боротися практично неможливо. Тому ми з батьком Артуром, як не старалися, посіли друге місце, а досвідчені й титуловані латиші – перше.

Зазначимо, що наш студент-мотогонщик уже має досвід виступів на етапах чемпіонату світу 2017 року, бо виступав у складі литовської команди «Asrenta», яка посіла 18 місце за сумою всіх 14-ти етапів.

Прийдешнього 2019 року Єлисей Глущенко з батьком на новому мотоциклі, до якого уже звикли, братиме участь у всіх етапах чемпіонату світу. Перший з них відбудеться 7 квітня у Бельгії. Цікаво, що один з етапів пройде 19 травня в Україні (м. Буча, Київської області). Отож, бажаємо нашому сімейному екіпажеві на новій техніці вдало виступити на усіх етапах чемпіонату світу.

Роман Цюняк