Студент ЛДУФК Віталій Радевич допоміг збірній Україні перемогти хорватів

Національна чоловіча збірна команда України з футзалу в рамках підготовки до основного раунду відбору на чемпіонат світу-2020 у Запоріжжі зіграла два товариські поєдинки з Хорватією. Після нічиєї у першій грі (1:1) українці перемогли суперника у повторній – 3:0. У обох матчах за збірну України ефективно відіграв студент кафедри футболу (завідувач – доцент Андрій Дулібський) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Віталій Радевич, який на клубному рівні виступає в національній Екстра-лізі за львівську «Енергію».

Зокрема, саме Віталій Радевич (виступав під 5-им номером) був безпосередньо дотичний до другого голу у ворота хорватів повторного матчу. Радевич на фланзі обіграв суперника та віддав передачу на Фаренюка. Артем скинув м'яч під удар Педяшу. І якщо з пострілом Олександра воротар хорватів Пріміч впорався, то після добивання від того-таки Фаренюка м'яч вдруге побував у сітці нашого суперника – 2:0. Саме цей гол додав ще більшої впевненості й водночас розкутості діям гравців української команди. Після фолу на Журбі сам потерпілий реалізував пенальті й встановив остаточний рахунок поєдинку – 3:0.

Після гри головний тренер збірної України Олександр Косенко зазначив, що ведуться перемовини щодо наступних спарингів нашої команди. Ймовірними суперниками для вересневих матчів можуть стати збірні Румунії та Грузії.

Україна – Хорватія – 1:1 (1:1)

Голи: Білоцерківець (16) – Джураш (2).

УКРАЇНА: Дмитро Литвиненко – Микола Микитюк, Петро Шотурма, Віталій Радевич, Артем Фаренюк, Сергій Журба, Микола Білоцерківець, Тарас Королишин, Володимир Разуванов, Ігор Корсун, Ігор Салтанов, Дмитро Сорокін, Олександр Педяш – Євген Іваняк (к).

Україна – Хорватія – 3:0 (2:0)

Голи: Шотурма (8), Фаренюк (13), Журба (31, пен.).

Попередження: Разуванов (14) – Хорват (31), Матая (36).

Нереалізований дабл-пенальті: Королишин (36).

УКРАЇНА: Євген Іваняк (к) – Ігор Корсун, Петро Шотурма, Тарас Королишин, Володимир Разуванов, Микола Білоцерківець, Сергій Журба, Ігор Салтанов, Дмитро Сорокін, Артем Фаренюк, Олександр Педяш,
Микола Микитюк, Віталій Радевич – Дмитро Литвиненко.