Студент Жешувського Університету пройшов навчання за програмою обміну Еразмус+ у ЛДУФК (Фото)

Студент з Жешувського Університету (Uniwersytet Rzeszowski (Республіка Польща) на навчанні за программою обміну Еразмус+ у ЛДУФК (Україна).

В ЛДУФК на навчання за програмою обміну Еразмус+ приїхав студент магістратури з Жешувського Університету (Uniwersytet Rzeszowski) – Rafal Edward Budarz. Навчання відбувалося продовж 2-го семестру 2017/2018 н.р. на факультеті фізичного виховання. Rafal навчався разом із українськими студентами 51-ФВ і відразу став найпопулярнішим хлопцем групи. Дуже тішить , те що йому не лише сподобалося навчання в нашому університеті, а й місто Львів і його жителі загалом.

Навчання протікало жваво, пари – лекції і практичні заняття, тренування та педагогічна практика дуже сподобались, цікаві на вигляд вчителі, нові підходи і методи відразу зацікавили нашого гостя з Польщі. А також ми дуже раді, що Rafal знайшов нових друзів і буде приїжджати до Львова в гості.

Еразмус+ програма це чудовий досвід, можливість вивчити нову культуру, нові звичаї, подивитись на навчання з іншого боку, коли все цікаве і нове.

Ми дуже дякуємо нашим партнерам Жешувському Університету (Uniwersytet Rzeszowski) за цей новий досвід, можливість відкривати нове, за  інтернаціоналізацію освітнього процесу нашого університету.