Студенти ЛДУФК долучилися до проведення благодійного флешмобу

Минулої суботи, 7-го вересня, у Львові, в Парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького відбувся благодійний флешмоб, організатором якого став 11-річний хлопчик Артур Гера. За допомогою благодійного фонду «Із янголом на плечі» усі небайдужі збирали кошти для лікування 14-річної львів’янки Анастасії Тупісь, яку чекає складна і коштовна операція з пересадки кісткового мозку.

Активно включилися в роботу організаційного комітету й студенти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Особлива подяка від організаторів студентам кафедри хореографії та мистецтвознавства за професійне проведення танцювального флешмобу та аніматорів (Євдокімова Валерія), а також студентам кафедри легкої атлетики Романі Харченко і Лілії Коваль за проведення марафону з дітьми.

Роман Городечний зі студентками
кафедри легкої атлетики Романою Харченко і Лілією Коваль:
«З вами бігти хоч на край світу!»