Студенти ЛДУФК – призери ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (Фото)

21–22 березня 2019 року в Придніпровській державній академії фізичної культури і спорту відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фізична культура і спорт». Робота конкурсу відбувалася у 3 секціях – спеціалізація «Фізичне виховання», спеціалізація «Спорт» та спеціалізація «Фітнес і рекреація».

Участь в роботі підсумкової конференції ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт взяли представники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського:

• доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор, завідувач кафедрою теорії спорту та фізичної культури Бріскін Ю.А. – член журі зі спеціалізації «Спорт»;

• доктор наук з фізичної виховання та спорту, професор, завідувач кафедрою теорії та методики фізичної культури Боднар І.Р. – член журі зі спеціалізації «Фізичне виховання»;

• кандидат фізичного виховання та спорту, доцент, доцент кафедри фітнесу та рекреації Чеховська Л.Я. – член журі зі спеціалізації «Фітнес та рекреація».

За результатами підсумкової конференції ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт кращими визнано наступних студентів ЛДУФК:

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ «ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ»:

• Гук Анна, V курс факультету педагогічної освіти відзначена дипломом другого ступеня.
• Науковий керівник – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри теорії та методики фізичної культури Ханікянц О.В.

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ «СПОРТ»:

• Педосенко Марта і Смеречинська Софія, ІV курс факультету фізичної культури і спорту відзначені дипломом другого ступеня.
• Науковий керівник – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, викладач кафедри теорії спорту та фізичної культури Смирновський С.Б.

• Дмитренко Анастасія, V курс факультету фізичної культури і спорту, відзначена грамотою в номінації «За креативність у виборі теми».
• Науковий керівник – кандидат фізичного виховання та спорту, доцент кафедри теорії спорту та фізичної культури Хіменес Х.Р.

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ «ФІТНЕС І РЕКРЕАЦІЯ»:

• Панасевич Наталія, V курс факультету педагогічної освіти, відзначена дипломом третього ступеня.
• Науковий керівник: кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри фітнесу і рекреації Іваночко В.В.

• Навроцька Анастасія, V курс факультету фізичної культури і спорту, відзначена грамотою в номінації «Краща доповідь».
• Науковий керівник: кандидат наук фізичного виховання і спорту, доцент кафедри фітнесу і рекреації Шевців У.С.

Вітаємо студентів та наукових керівників
з успішним виступом!