Студенти ЛДУФК пройшли навчання в Жешувському Університеті в рамках програми Еразмус+ (Фото)

Студенти факультету фізичного виховання – Сарабун Євгеній та Лавринович Анна, факультету туризму – Барила Христина, Гринчук Олена, Марчук Анастасія, Федунь Оксана, факультету фізичної реабілітації – Гнідець Ольга, Шарко Тарас, Павленчик Софія та Ціздин Владислав пройшли навчання в другому семестрі 2017/2018 н.р. в рамках програми Еразмус+ у Жешувському Університеті – (Uniwersytet Rzeszowski (Польща).

Загалом, перші 2 тижні їх інтегрували з культурою країни та її звичаями. За цей час вони встигли познайомитись не лише з польськими студентами а й з представниками інших країн, які теж навчалися по програмі. Також, ми дуже вдячні нашим партнерам, що запропонували нашим студентам курси польської мови, за допомогою цих курсів, нашим студентам легше вдалося інтегруватися в нове оточення і нову культуру.

Навчання в Жешувському Університеті це дуже корисний досвід, адже їх система освіти повністю інша, а той фактор, що студентів ЛДУФК не виокремлювали від інших студентів, робив навчання подекуди складним, але надзвичайно цікавим, що відобразилося в їхніх оцінках. Доречі, багато хто вважає, що студенти, які їдуть за обміном, отримують хороші оцінки, бо там не складно вчитись – ні, там і вчитися треба і пари відвідувати, і психологічно адаптуватися, але наші студенти зі всім справились, адаптувалися до зміни середовища, до зміни правил гри, мобілізувалися і з новою силою пізнавали освіту і культуру Польщі.

Навчання, вдало поєднувалося з подорожами країною, які організовували студенти щоб якнайбільше познайомитися з культурою, звичаями, архітектурою.

Загалом, студенти ЛДУФК дуже задоволені своїм перебування на навчанні за програмою обміну Еразмус +, їм важко висловити всі емоції і враження від участі в цій програмі в одній статті, одні позитивні враження, студенти готові знову пізнавати світ та отримувати нові знання з допомогою наших партнерів тапрограми Еразмус+ .

Европейські норми, загальний рівень культури населення, відсутність бюрократії й абсолютна чуйність – це те, куди нам треба рости.

Студенти ЛДУФК безмежно вдячні за можливість бути Erasmus+ студентами начальнику відділу Міжнародних відносин – координатору програми Lucyna Kustra-Kłeczek та Anna Zajac, а також всім викладачам Жешувського Університету (Uniwersytet Rzeszowski), які допомогали нам у навчанні, підтримували нас. Ще ми дуже вдячні факультетам: фізичного виховання, фізичної реабілітації та туризму за підтримку та працівникам ВМЗ за допомогу в оформленні документів.