Студенти ЛДУФК зустрілися з Миколою Княжицьким

Минулого тижня Народний депутат України, журналіст Микола Княжицький завітав у Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського. Микола Леонідович говорив зі студентами про історію України та її культуру, геополітичне значення нашої держави і виклики сьогодення.

Під час зустрічі Микола Княжицький згадав про фільм за мотивами повісті Івана Франка «Захар Беркут», в якому піднімається багато актуальних ідей сьогодення, зокрема єдності та патріотизму, боротьби за незалежність, збереження людської гідності, пробудження національної свідомості, захисту рідної землі, згуртованості народу, що є запорукою перемоги. Головна думка: сила народу – у його єдності.

У свою чергу студенти цікавилися проблемами засобів масової інформації, шляхами розв’язання конфлікту на Донбасі.

Цікавою є думка Миколи Леонідовича, що кожна людина сама є представником засобів масової інформації, адже за допомогою соціальних мереж може відстоювати свої погляди, уподобання.

«Вважаю, що молодь, яка завжди була і є рушійною силою нашої держави, сьогодні перебуває під особливим інформаційним тиском. Інформації дуже багато, а правдивої – обмаль. Тому з молоддю потрібно відкрито і щиро спілкуватися. Я побачив, що, в першу чергу, молоді люди переживають за своє майбутнє. Їх цікавить, чи поверне Україна окуповані території, чи збереже свій проєвропейський вектор розвитку», – наголосив Микола Княжицький і закликав студентів бути активними і відповідальними громадянами своєї країни.