Студентка ЛДУФК Анастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщини у серпні

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками серпня студентку Львівського державного університету фізичної культури, львівську веслувальницю Анастасію Горлову.

Зазначимо, львів’янка стала бронзовою призеркою чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное в португальському Монтемор-у-Велью. Анастасія разом з полтавчанкою Марією Кічасовою-Скорик фінішувала з третім часом в байдарці-двійці на дистанції 200 метрів. Варто зазначити, що Анастасія Горлова є першою львівською веслувальницею, якій вдалося здобути нагороду чемпіонату світу у жіночій байдарці.

Урочиста церемонія нагородження відбудеться 14 вересня у конференц-залі відпочинкового комплексу «Park Art of Rest» (м. Львів, вул. Д. Вітовського, 43-а). Початок заходу – 11:00. Після завершення нагородження Анастасії Горлової та її тренерів Наталії Поцюрко та Романа Бундза відбудуться звітно-виборні збори відділення НОК України у Львівській області, головним питанням на порядку денному яких має бути обрання голови відділення на найближчі чотири роки. Нагадаємо, діючим головою відділення НОК України у Львівській області є Юрій Турянський.