Студентка ЛДУФК Дарія Брик – призерка Кубка України з тхеквондо

В Івано-Франківську завершився відкритий Кубок України-2019 з тхеквондо, який зібрав близько 350 учасників з усіх регіонів країни та гостей із сусідньої Молдови. Студентка II курсу факультету педагогічної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, 17-річна Дарія Брик (тренер – Віктор Балагур) виборола бронзову медаль у ваговій категорії до 46 кг.

– Зізнаюся, що перед цими змаганнями мені довелося поганяти вагу, аби вкластися у свою – до 46 кг, – розповідає Дарія Брик. – Це забрало чимало сил, яких потім забракло, щоб перемогти у півфіналі Єлизавету Таратуту із Харкова. Поразка з рахунком 2:6 у загалом рівному бою залишила мене із бронзовою нагородою, а суперниці додала психологічних сил і вона на куражі виграла й фінальний поєдинок. Дуже шкодую, що програла, бо втратила шанс стати першою на Кубку України.

– А чому ти відразу потрапила у півфінал?
– Завдяки високому рейтингу.

– Після поразки він понизився?
– Так, але не суттєво. Його спробую поновити найближчим часом, бо в листопаді у Львові відбудеться клубний чемпіонат України, де я братиму участь.