Студентка ЛДУФК перемогла на «LVIV JUDO OPEN-2018»

Днями у місті Лева відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо «Lviv Judo Open-2018», де змагалися майже 700 учасників з різних регіонів України, а також команди з Литви та Латвії. Перемогу у своїй ваговій категорії до 78 кг святкувала студентка ЛДУФК Макурова Валерія.

Срібні нагороди вибороли Орчакова Юлія (51 ФПО) у ваговій категорії до 52 кг та Костюк Руслан (32 ФК) у ваговій категорії до 60 кг. Бронзові нагороди здобули Костишин Костянтин (42 ФКіС) у ваговій категорії до 60 кг та Борисов Ілля (22 ФКіС) у ваговій категорії до 73 кг.

Також студенти ЛДУФК допомагали організаторам провести ці змагання на найвищому рівні. Отож, вітаємо спортсменів, особистих тренерів та кафедру атлетичних видів спорту й бажаємо подальших перемог на міжнародній арені.