Студентки-баскетболістки ЛДУФК – переможці дивізіону Захід

У Львові відбулися фінальні матчі дивізіону Захід Студентської баскетбольної ліги України Таскомбанк серед жінок, де переможцем стали баскетболістки Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (тренер – Ірина Кленіна).

Загалом, у змаганнях брали участь команди Львівського державного унівеситету фізичної культури, Національного університету «Львівська Політехніка», Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ), Тернопільського національного економічного університету та Чернівецького національного університету.

Баскетболістки ЛДУФК у стартовому матчі перемогли студенток Львівської Політехніки (52:30), наступного дня – обіграли команду Прикарпатського Національного університету імені Василя Стефаника (61:44), а потім здобули ще дві переконливі перемоги над студентками Тернопільського національного економічного університету (52:18) і студентською командою з Чернівців – 101:42. У підсумку, цілком заслужене перше місце баскетболісток Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. На другому місці – ПНУ імені Василя Стефаника, третьому – «Львівська Політехніка», четвертому – ЧНУ, п’ятому – ТНЕУ.

Отож, команди ЛДУФК імені Івана Боберського та ПНУ імені Василя Стефаника стали першими учасниками фінального етапу СБЛУ Таскомбанк, який відбудеться в травні. До них приєднаються ще по дві кращі команди з трьох інших дивізіонів.