Студентки ЛДУФК – срібні призери Студентської ліги-18/19 зі стрітболу

У Києві, на майданчику спорткомплексу Національного університету фізичної культури і спорту України в середу, 24-го квітня, відбувся фінальний етап Всеукраїнської студентської ліги-18/19 зі стрітболу (баскетбол 3х3 на один кошик) серед жіночих та чоловічих команд вищих навчальних закладів. Загальний призовий фонд турніру – 48 000 гривень. Серед учасниць баталій між представницями прекрасної статі була й жіноча команда Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, яка у підсумку стала срібним призером.

У складі команди ЛДУФК грали студентка четвертого курсу факультету педагогічної освіти Валерія Околович, магістрант цього ж факультету Катерина Скакаліна та випускниці магістратури нашого Університету минулого року Анжеліка Зволяк і Дарина Степанюк.

На груповому етапі підопічні старшого викладача кафедри спортивних ігор та рекреації ЛДУФК Ірини Кленіної зіграли два матчі і в обох здобули перемогу. Першим суперником наших дівчат була команда Національного університету «Львівська політехніка». Львівське дербі пройшло за помітної переваги нашої команди, яка й здобула в ньому перемогу з переконливим рахунком 21:9.

21 очко набрали наші дівчата і упродовж другого поєдинку, в якому їхніми опонентами були гравчині збірної команди Харківської державної академії фізичної культури. Протистояння профільних вишів двох столиць – Галичини та Слобожанщини – завершилося звитягою підопічних Ірини Кленіної з рахунком 21:11. Тож посівши перше місце у групі, команда Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського здобула путівку у квартет півфіналістів, який продовжив боротьбу за нагороди в матчах плей-оф.

Суперником львів’янок у півфіналі були господарі турніру – команда Національного університету фізичної культури і спорту України. Не секрет, що грати проти суперника, який має перевагу за рахунок підтримки трибун, завжди складно. Тим не менше, наші дівчата зуміли не лише дати бій столичним гравчиням, а й виграли поєдинок з досить переконливим, як для стрітболу, рахунком – 18:12.

І лише у фіналі команда Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського не змогла обіграти суперниць з Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Фінальна сирена у принциповому галицькому дербі зафіксувала перемогу команди із Івано-Франківська з рахунком 18:11. Тож прикарпатки здобули золоті медалі та чек на 8 000 гривень. А галичанки отримали комплект срібних нагород і удвічі менший чек призових, з чим ми їх і вітаємо!