Студентки ЛДУФК вивели на перше місце збірну Львівщини з боротьби

У Броварах завершився чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та Кубок України – серед жінок. Приємно, що з нагородами повернулися до Львова як студенти, так і студентки Львівського державного університету фізичної культури.

Зокрема, у змаганнях чоловіків студент 4-го курсу ЛДУФК Павло Білас у ваговій категорії до 97 кг посів третє місце, поступившись лише срібному призеру Олімпіади в Лондоні Валерію Андрейцеву.

У жінок наші студентки очікувано здобули чимало нагород: золоту – Анастасія Остапук (59 кг), срібну – Ірина Остапук (62 кг); бронзові – Олена Боднар (53 кг), Тетяна Польова, Христина Тимофіїв (обоє – 55 кг), Анна Губко (62 кг). У підсумку, завдяки цим здобуткам збірна команда Львівської області посіла перше загальнокомандне місце. Отож, вітаємо спортсменів, їхніх тренерів та колектив кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК з успішним виступом!