Студентський похід на відзначення 100-річчя ЗУНР (Фото)

1-го листопада на відзначення 100-річчя Листопадового Чину й проголошення ЗУНР відбувся вже традиційний студентський похід пошани й пам’яті до Меморіалу Українським Січовим Стрільцям, що на Янівському кладовищі.

Захід був ініційований викладачами й студентами ЛНУ імені Івана Франка і відбувся вже у дванадцяте. Долучилися до цієї почесної акції й студенти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Під прапорами й студентською хоругвою нашого вишу першокурсники усіх факультетів пішою ходою пройшли вулицями святочного Львова до місця останнього спочинку героїв цих буремних подій нашої історії.

На Меморіалі УСС відбулася панахида й урочисте віче. Промовці, з посеред яких ректор ЛНУ імені Івана Франка Володимир Мельник, міський голова Андрій Садовий, наголосили на тяглості державницької традиції від УНР-ЗУНР до сьогодення – без їх проголошення тоді сучасна українська держава могла б не постати!

Багатотисячний велелюдний похід молоді, його висока духовна мета й урочиста атмосфера студентам нашого вишу запам’ятаються назавжди...

Мирослава Тимчак