Східно-Європейський Інститут Психології запрошує на стажування

Працівників Львівського державного університету фізичної культури запрошують взяти участь у Міжнародній програмі підвищення кваліфікації та міжнародного стажування для освітян і науковців, яку реалізує Східно-Європейський Інститут Психології (Україна–Франція) у партнерстві з низкою інституцій України, Польщі, Німеччини та Франції.

Термін прийому групи: 23 лютого – 3 березня 2019 року (реєстрація триває до 17 лютого 2019 року).

Тривалість програми – дев’ять днів. Чисельність групи – десять учасників.

ПРОГРАМА ПЕРЕДБАЧАЄ:

• прослуховування та опрацювання навчально-демонстраційних курсів від провідних польських, італійських та українських фахівців за напрямом «Інноваційні методи викладання: новітнє в європейській освітній практиці»;

• участь у міжнародних конференційних подіях;

• ознайомлення із діяльністю та менеджментом європейських університетів;

• міжнародна публікація (за бажанням);

• отримання Міжнародного диплому/сертифікату підвищення кваліфікації (72 -108 год.) або міжнародного Сертифікату про науково-педагогічне стажування (72 -108 год.) – за потребою.

Також Програмою передбачені: проживання у готелі, двомісне розміщення, сніданок; дві оглядові екскурсії. Вартість Програми підвищення кваліфікації – 550 євро. Більш детально з інформацією можна ознайомитися ТУТ.