Тамара Євдокимова – срібний призер чемпіонату України з метання спису

На Закарпатті, у місті Мукачево завершився зимовий чемпіонат України-2019 з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Збірна команда Львівської області, у складі якої виступали п’ятеро представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, набравши 348 очок, посіла у підсумку 11-е місце.

Викладач кафедри легкої атлетики Василь Західний змагався у секторі для метання диску серед дорослих і зайняв четверте місце, а його вихованець, студент третього курсу факультету фізичної культури і спорту Віталій Римарук у цій дисципліні посів п’яте місце серед молоді.

Першокурсниця цього ж факультету Ганна Яблонська (тренер –Володимир Борькін) показала четвертий результат у змаганнях з метання спису серед юніорок. А студент другого курсу Володимир Палюх (тренер – Василь Західний) у метанні диску серед юніорів замкнув вісімку фіналістів.

Випускниця кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Тамара Євдокимова (вихованка Володимира Борькіна) здобула срібну нагороду у турнірі з метання спису серед дорослих.