Тарас Кравчук – чемпіон України з самбо. Олександр Горбунов – бронзовий призер

З 27-го по 29-е вересня у місті Чорноморську Одеської області відбувся чемпіонат України 2019 року серед чоловіків та жінок зі спортивного та бойового самбо. Змагання зібрали понад 300 спортсменів з 20-ти областей і були відбірковими до цьогорічного чемпіонату світу, який відбудеться з 7-го по 11-е листопада у місті Сеул (Республіка Корея).

У ваговій категорії до 68 кг беззаперечну та переконливу перемогу здобув цьогорічний випускник ЛДУФК, майстер спорту України Тарас Кравчук, який у півфіналі здолав свого колишнього одногрупника, а нині студента V курсу факультету післядипломної та заочної освіти Олександра Горбунова. Втім, ця поразка лише мобілізувала і мотивувала Сашка, який у боротьбі за третє місце не залишив жодного шансу супернику з Одеси, перемігши достроково чисто технічною перемогою, а разом з тим до звання майстра спорту України з дзюдо додав здобуте на звітних змаганнях звання майстра спорту України з боротьби самбо.

Додамо, що у цій же категорії п’яте місце посів студент третього курсу факультету фізичної культури і спорту, майстер спорту України Богдан Шершень.

У змаганнях серед дорослих вперше спробував свої сили 17-річний першокурсник нашого Університету Артур Горбунов. Змагаючись у ваговій категорії до 57 кг, він першу сутичку виграв по балах 7:5, а в другій, за рівної боротьби, поступився по зауваженнях 0:1 і в підсумку посів дев’яте місце.

Ще один студент ЛДУФК, третьокурсник факультету фізичної культури і спорту, лідер збірної команди України у ваговій категорії до 90 кг Ярослав Давидчук рішенням тренерської ради був звільнений від цього старту, оскільки готується до чемпіонату світу серед юніорів, який відбудеться з 10-го по 14-е жовтня у місті Ташкент (Узбекистан).

Отож, вітаємо спортсменів, їхніх особистих тренерів (Федора Загуру, Геннадія Горохова, Костянтина Мудрика) та кафедру атлетичних видів спорту й бажаємо подальших успіхів.