Тарас Завійський допоміг збірній України вийти у 1/4 фіналу Універсіади-2019

На XXX Всесвітній літній Універсіаді-2019, що триває в італійському Неаполі, в неділю, 7-го липня, завершився груповий етап футбольного турніру серед чоловічих команд. У третій ігровий день збірна України з рахунком 1:0 завдала поразки команді Мексики, завдяки чому посіла друге місце у групі В і пробилася до 1/4 фіналу змагань.

У стартовому складі «синьо-жовтих» на поле вийшов представник кафедри футболу (завідувач – доцент Андрій Дулібський) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – випускник 2018 року Тарас Завійський, а студент четвертого курсу факультету фізичної культури і спорту Роман Толочко розпочав гру з лави запасних. Окрім того, нагадаємо, асистент головного тренера української збірної Анатолія Бузніка, легендарний голеадор львівських «Карпат» та збірних України й Радянського Союзу Степан Юрчишин диплом про вищу освіту здобував у стінах нашого Університету.

Студентській збірній України після поразки у своєму стартовому поєдинку від господарів планетарного студентського спортивного форуму італійців (0:2) треба було в звітній грі обов’язково перемагати ще одного учасника групи В – Мексику.

У порівнянні з матчем проти італійців керманич нашої команди Анатолій Бузнік вніс кілька змін: у стартовому складі вперше вийшли воротар Артем Поспєлов, півзахисники Євген Чумак, Арсентій Дорошенко й нападник Михайло Удод.

Долю поєдинку було вирішено наприкінці ігрового часу, коли на 77-й хвилині ««синьо-жовті» забили переможний м’яч. Автором вирішального голу став Денис Костишин.

Перше місце у групі В, де виступали «синьо-жовті», посіли італійці, які раніше з однаковим результатом 2:0 перемогли мексиканців та українців. А наші земляки фінішували на другому місці та продовжують боротьбу за нагороди.

Тепер у вівторок, 9-го липня, українські футболісти зійдуться в очному протистоянні з командою Бразилії, яка стала першою у квартеті С. Інші пари чвертьфінальної стадії турніру склали Італія і Франція, Росія та Ірландія, Японія і Південна Корея.

XXX ВСЕСВІТНЯ ЛІТНЯ УНІВЕРСІАДА-2019. ФУТБОЛ. ЧОЛОВІКИ.
ГРУПОВИЙ ЕТАП

Матч 2-го туру. Група В. 7 липня

Україна – Мексика – 1:0 (0:0)

Гол: Костишин (77).

Україна: Поспєлов, Кушніренко (Астахов, 65), Лобов, Соколов, Юхимович, Завійський, Дорошенко (Нурієв, 68), Радченко, Чумак (Понеділок, 46), Костишин, Удод (Шторін, 46).

Запасні: Солдатенко, Думанюк, Грисьо, Співаков, Толочко.