Тринадцятий новорічно-різдвяний турнір зі стрільби (Фото)

27 грудня 2018 року на кафедрі стрільби та технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури відбувся 13-й новорічно-різдвяний турнір зі стрільби кульової серед викладачів та працівників Університету, який проводиться за сприяння профспілкового комітету. Перемогу здобули найвправніші стрільці: Оксана Борис, начальник редакційно-видавничого відділу і Федір Загура, доцент, завідувач кафедри атлетичних видів спорту.

Мірялися силами представники таких кафедр Університету: теорії та методики фізичної культури, атлетичних видів спорту, економіки та менеджменту, зимових видів спорту, футболу, фітнесу та рекреації, а також редакційно-видавничого та культурно-мистецького відділів. Завітали й найменші учасники турніру, щоб також постріляти і батьків підтримати.

Суддівство змагань здійснював викладач кафедри стрільби та технічних видів спорту, майстер спорту України зі стрільби кульової Андрій Демічковський.

Серед жінок перемогла начальник редакційно-видавничого відділу Оксана Борис, яка показала найкращий результат – 74 очки. У 12-му турнірі вона зайняла 3-є місце, маючи 61 очко. Відтак, впевнено досягнула прогресу на «символічні» 13 очок.

Друга і третя сходинки турнірної таблиці дісталися викладачам кафедри теорії та методики фізичної культури: старшому викладачу Наталії Семеновій (69 очок) і доцентові Аллі Соловей (55 очок).

Серед чоловіків перемогу знову здобув завідувач кафедри атлетичних видів спорту, доцент Федір Загура, набравши 85 очок. Це на 4 очки більше, аніж на минулорічних змаганнях. На 2-му місці – доцент кафедри футболу Ігор Чорнобай, який також набрав 85 очок. Згідно правил, при рівності суми очок у двох стрільців перевага визначається за найбільшою кількістю «внутрішніх» десяток. Федір Загура їх мав аж дві.

На 3-й сходинці вже традиційно розмістився доцент кафедри економіки та менеджменту Іван Гуль (81 очко), суттєво покращивши минулий результат на 25 очок.

Завідувач кафедри стрільби та технічних видів спорту, професор Богдан Виноградський привітав переможців, вручив грамоти та символічні подарунки.

Після змагань учасники ділилися враженнями. Зокрема, Оксана Борис зауважила: «Не ставила собі завдання перемогти, але з кожним роком упевненіше беруся за зброю. Важливо «відчувати» її. Це нагадує задоволення редактора, коли вдається дібрати вдалий вислів. Тепер починаю розуміти людей, які володіють зброєю професійно».

Отож, вітаємо всіх учасників турніру, а особливо ґратулюємо переможців та призерів. Нехай в очікуванні новорічно-різдвяних свят в кожній родині панує радість, мир і добро. Зростаймо, щоб досягати найбільших висот у визначених мріях, а в потрібний момент несхибно влучити у ціль.

Іванна Литвинець,
культурно-мистецький відділ,