Троє п'ятиборців ЛДУФК виборюватимуть олімпійські ліцензії

З 26-го лютого по 1-е березня в Єгипті відбудеться перший етап Кубка світу з сучасного п'ятиборства сезону 2020 року, учасники якого не лише розпочнуть боротьбу за престижний трофей планетарного рівня, а й виборюватимуть важливі залікові бали до рейтингу Міжнародного союзу сучасного п'ятиборства (Union Internationale de Pentathlon Moderne – UIPM), що напряму впливатиме на розподіл путівок між країнами на участь у ХХХІІ літніх Олімпійських іграх-2020 у столиці Японії Токіо.

Напередодні тренерський штаб збірної України з сучасного п'ятиборства визначився зі складом команди, яка захищатиме у Єгипті спортивну честь синьо-жовтого прапора. До складу чоловічої команди увійшли кияни Павло Тимощенко і Денис Павлюк, а також випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Павло Зведенюк і Андрій Федечко. Також наразі відомо, що серед жінок брати участь у змаганнях буде Валерія Пермикіна, яка вищу освіту здобула так само у стінах нашого вишу.

«Турнір у Єгипті – це відповідальні змагання, що є рейтинговими до Олімпійських ігор в Токіо-2020. Тому ми розраховуємо, що наші спортсмени гідно виступлять та продемонструють свій найкращий результат на африканському етапі Кубка світу», – підкреслив головний тренер збірної команди України з сучасного п'ятиборства Юрій Мерщій.

Тож будемо вболівати за нашу команду і сподіватися, що у Єгипті «синьо-жовті» лицарі п'яти якостей зроблять важливий крок на шляху до завоювання олімпійських ліцензій, які дозволять бути серед тих, хто влітку у столиці Японії вестиме безпосередню боротьбу за медалі Токіо-2020 – головного змагання чотириріччя.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ