Троє регбістів ЛДУФК стали срібними призерами Кубка України-2018 з регбіліг

Студент четвертого курсу Львівського державного університету фізичної культури Богдан Ханьков, магістрант нашого вишу Остап Грищенко та випускник ЛДУФК Павло Чеховський у складі львівської команди «Lviv Sokil – Tigers» стали срібними призерами розіграшу Кубку України-2018 з регбіліг (регбі-13).

Матчі за почесний трофей відбулися на вихідних у Києві на стадіоні «Спартак». У першому матчі «Lviv Sokil – Tigers» у не простій боротьбі перемогли «Kyiv Rhinos». Не зважаючи на те, що підопічні Євгена Тарасенка упродовж усього поєдинку домінували на регбійному полі, столичним «носорогам» вдалося не на жарт змусити хвилюватися коуча львів’ян. Та все ж перемога залишилася за галичанами – 20:16.

Наступний поєдинок у львів’ян був проти чинних і незмінних протягом останніх десяти років чемпіонів України харківських «гігантів». Попри відчайдушні спроби львівських «тигрів» боротися на рівних з чинними володарями Кубку України, досягти позитивного результату нашим хлопцям не вдалося. Підсумок гри – 22:4 на користь «Kharkiv Legion XIII-Giants».

Далі команді Євгена Тарасенка протистояла команда «West Knights» з Рівного та Тернополя. Гра проходила під диктовку «тигрів» і завершилася з комфортним для них рахунком 36:0.

Завершальна гра Кубку України-2018 для «Lviv Sokil – Tigers» була проти команди із Закарпаття «Transcarpathia Trinity». Захоплення ініціативи львівськими регбістами з самого початку гри дало свої плоди. Як наслідок, червона карточка регбісту Закарпаття вже на 4-й хвилині зустрічі. У більшості галичани продовжували нав’язувати суперникові свою гру і заносили спробу за спробою. Відчайдушна оборона «Transcarpathia Trinity» змусила нашого гравця порушити правила за що він також був «винагороджений» червоною карточкою. То ж матч суперники догравали у рівних складах. У подальшому серйозних труднощів у «тигрів» не виникало і матч завершився з рахунком 28:0 на користь «Lviv Sokil – Tigers».

За підсумками зіграних матчів по коловій системі трійку призерів Кубка України-2018 з регбіліг склали «Kharkiv Legion XIII-Giants», «Lviv Sokil – Tigers» та «Kyiv Rhinos».