Туристично-рекреаційна поїздка в Унівську лавру (Фото)

В суботу, 28-го вересня 2019 року, для працівників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбулася туристично-рекреаційна поїздка, яку організував профспілковий комітет ЛДУФК. Пролягав маршрут зі Львова до Унева, а далі у відпочинковий комплекс «Гостинний двір», що розташований біля с. Коросне Перемишлянського району. Програма вихідного сонячного дня була насиченою і цікавою, але найперше відвідали Свято-Успенську Унівську лавру, яка відома своєю давньою історією.

Кожен, хто хоч раз відвідав Унівську лавру, знову прагне сюди повернутися, щоб зануритися в особливу атмосферу святості і прихилитися в молитві для спокою і умиротворення. Свято-Успенська Унівська лавра – святиня з тривалою і давньою історією, що багато в чому відображає історію самої Української Церкви з її періодами руйнувань та переслідувань, розквіту і відродження. Організатори висловлюють вдячність ієромонаху Іллі Мамчаку – ігуменові Свято-Успенської Унівської лаври, а також братові Василю за проведену екскурсію.

Із приїздом у відпочинковий комплекс «Гостинний двір» розпочалися справжні пригоди і, найперше, взялися шукати у лісі гриби. Повними кошиками не похвалилися, але повернулися щасливими.

Похвально, що традиції туристичних мандрівок і активного дозвілля охоче підтримують у родинах ЛДУФК, які приїжджають разом із дітьми. Одразу стає гамірно! Діти знайомляться між собою і дуже швидко стають господарями території: і на спортивно-ігровому майданчику, і на футбольному полі, і на пісочному узбережжі.

Учасники туристично-рекреаційної поїздки заспівали близько пів сотні українських народних та авторських пісень, зокрема такі: «Я піду в далекі гори», «Червона рута», «Пливе човен», «Шабелина», «Ой служив я в пана», «Бий барабан», «Ніч яка місячна», «Водограй», «Черемшина», «Човен хитається серед води», «Їхав козак містом», «Сидить дівча над бистрою водою», «Ой чорна я си, чорна» та ін. Розмаїта тематика української пісенної творчості завжди знаходить відданих слухачів і виконавців. Навіть вдалося затанцювати коломийки й інші танці різних регіонів України.

Дуже добрі грибні місця знайти не вдалося, зате риби наловили.

Не обійшлося й без футболу. В своїх командах викладачі з дітьми охоче забивали голи і створювали такі змагальні перипетії, що доводилось самовіддано боротися за перемогу. І, головне, скільки емоцій!

Отож, так минув насичений день туристично-рекреаційної поїздки, яку організував профспілковий комітет працівників ЛДУФК. Це була чудова можливість спільного інфізівського дозвілля і спілкування, з якого почерпнули яскраві враження й натхнення для повсякденної праці у вихованні й гартуванні міцних, розумних поколінь української молоді. Далі буде...

Іванна Литвинець,
культурно-мистецький відділ