У Бердянську баскетболісткам СБК «Львів» забракло сил

Після вкрай важливої перемоги баскетболісток СБК «Львів» у Запоріжжі над тамтешньою «Козачкою-КПУ» (75:66) вірилося, що через два дні на позитивних емоціях наші дівчата, більшість з яких навчається у Львівському державному університеті фізичної культури, зможуть й у Бердянську обіграти «Чайку-ДЮСШ». Але коротка лава запасних «Львова» завадила цьому й гравцям наприкінці зустрічі відверто забракло сил. Відтак, поразка з рахунком 64:69 дещо ускладнила ситуацію «Львову» в боротьбі за чільну шістку, яка продовжить боротьбу за медалі національного чемпіонату в матчах плей-оф.

«Чайка-ДЮСШ-Бердянськ» другий домашній матч поспіль проводила без свого головного тренера і найрезультативнішого гравця. Срджан і Олександра Радуловіч опікуються жіночою збірною України (U-15) й перебувають з командою на етапі юнацької Євроліги у Ризі. Львів’янки цим скористалися у першій чверті, вигравши її з перевагою у три очки – 19:16.

А от другу десятихвилинку підопічні старшого викладача кафедри спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК Ірини Кленіної програли (18:26), що, зрештою, й стало визначальним фактором у цій доволі рівній грі.

Нічийні підсумки третьої (11:11) і четвертої (16:16) чвертей дозволили господаркам втримати перевагу й перемогти (69:64), бо втомлені й виснажені гравці «Львова» доволі часто не влучали в кільце з вигідних позицій.