У четвер НОК України проведе семінар про світові антидопінгові тенденції

Національний олімпійський комітет України спільно з Національним антидопінговим центром і Міністерством молоді та спорту України у четвер, 5-го листопада, в онлайн-режимі з 14:00 до 15:30 проведе семінар на тему «Основні зміни у Всесвітній антидопінговій програмі».

Захід проводиться для членів та кандидатів до національних, молодіжних, юніорських та кадетських збірних команд України з олімпійських видів спорту.

Головна мета семінару – ознайомити вищезазначену аудиторію атлетів з основними змінами у Всесвітній антидопінговій програмі за наступними темами:

Всесвітній антидопінговий кодекс 2021

Заборонений список 2021: короткий огляд

Подання інформації про місцезнаходження

Небезпека вживання спортивного харчування

Отримання дозволу на терапевтичне використання

Лектори: Кручек Ярослав Іванович та Ткачук Олександр Олександрович – представники Національного антидопінгового центру України.

Зазначимо, що для участі в семінарі необхідно заповнити спеціальну форму за ПОСИЛАННЯМ

Попередня реєстрація триватиме до 15:00 середи, 4-го листопада. Інструкцію для підключення та код доступу для участі у відео-зустрічі учасники отримають на особистий Е-mail упродовж 4-го листопада.

Додамо, що кількість місць для участі в семінарі обмежена і організатори залишають за собою право призупинити реєстрацію у разі заповнення квот учасниками.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ