У гандбольній Суперлізі – бій лідерів: «Карпати» приймають «Галичанку»

Завтра і в суботу, 1-го та 2-го листопада відповідно, в Ужгороді відбудуться центральні та найцікавіші матчі п’ятого туру чемпіонату України серед команд жіночої гандбольної Суперліги. На майданчику спорткомплексу «Юність» ужгородські «Карпати» прийматимуть найзатятішого суперника – чемпіона Української Суперліги п’яти останніх сезонів львівську «Галичанку», більшість гравців якої є випускницями або студентками нашого Університету.

Матчі відбудуться 1-го листопада (п’ятниця) – о 18:00, 2-го листопада (субота) – об 11:00. За попередньою інформацією обидва поєдинки покаже телеканал «21 Ужгород».

Дві найсильніші жіночі гандбольні команди країни вперше зустрічатимуться у новому сезоні чемпіонату України. Зрозуміло, що боротьба буде не на життя, адже який віце-чемпіон не мріє стати чемпіоном – це щодо «Карпат», а «Галичанка», звичайно, не збирається поступатися позиціями і віддавати титул. Тож, як бачимо, в жіночій гандбольній Суперлізі і в листопаді може бути спекотно: головне дербі чемпіонату останніх років – це завжди видовище з непередбачуваним підсумковим результатом.

Як прокоментувала майбутні поєдинки одна із тренерок «Галичанки» Анжела Савченко, команда їде в Ужгород за перемогами: «Ми плідно працювали останні два тижні. Спершу відновили фізичні кондиції та сили після непростого єврокубкового матчу з румунками, відтак перейшли до тактичної підготовки – роботи у захисті, відпрацювання ігрових зв’язків тощо. Налаштовуємось на ці дві гри. Поважаємо суперника, з ним у нас завжди виходять цікаві і зазвичай непередбачувані матчі. Однак ми хочемо зберігати лідерство, отож, заряджені на перемогу та їдемо в гості до «Карпат» з хорошим настроєм».

За матеріалами hcgalychanka.com.ua