У ЛДУФК малювали писанки

В очікуванні Великодніх свят, 24 квітня 2019 року у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбувся майстер-клас з писанкарства, який організували культурно-мистецький відділ і студентський профспілковий комітет. Провела творчу майстерню українська мисткиня,майстриня писанкарства, режисер культурно-мистецького відділу – Зоряна Грегорійчук.

«Одна із авдиторій головного корпусу ЛДУФК за лічені хвилини стала лабораторією з писанкарства. Студенти натхненно творили взори на опуклій поверхні курячого яйця і перетворювали простий матеріал на прецизійні міні-шедеври, – поділилася враженнями доцент кафедри олімпійської освіти, кандидат мистецтвознавства Олена Падовська, – Важливо, що кожен раз до такої творчості долучаються студенти першого курсу, які тільки увіходять у цікавий, бурхливий загал нашого університету. Згодом вони понесуть традиції, защеплені тут, у світи. Головне – ніколи не будуть байдужими людьми, а любитимуть Україну, рідну культуру».

«Сьогодні мала нагоду спробувати себе у писанкарстві. Ця спроба не перша. В дитинстві з мамою вправлялася в такому ремеслі. Це був крок у той час дитинства, – сказала вчений секретар ЛДУФК, старший викладач кафедри української та іноземних мов Лілія Свищ, – Недарма є терапії, пов’язаніз мистецтвом: я почувалась спокійною, не потурбувала жодна зайва думка. Я творила і це було круто!».

Отож, малюймо писанки лише в гарному настрої, з великою радістю плекаймо це дивовижне мистецтво, аби у певний момент створити власний великодній шедевр.

Іванна Литвинець
культурно-мистецький відділ