У ЛДУФК презентовано оновлену експозицію Івана Боберського

На другому поверсі головного корпусу ЛДУФК, в рамках цьогорічного Олімпійського тижня (23–30 вересня), було відкрито оновлену експозицію «Батька українського тіловиховання», професора Івана Боберського, почесним ім’ям якого іменовано наш Університет.

Оновлена експозиція постала на місці попередньої, відкритої у 2017 році з нагоди присвоєння почесного імені та ювілею вишу, виконаної у простій площинній формі настінних плакатів-банерів. За ідеєю представлення вона тотожна попередній, однак опрацьована в об’ємно-просторовому варіанті з використанням трьох стендів, виготовленим портретом Івана Боберського та спеціальною підсвіткою центральної стійки експозиції, де розміщено зображення і біографію професора. Зауважимо, що плакати-банери попередньої експозиції ймовірно будуть розміщені у корпусі ЛДУФК по вулиці Дудаєва.

Ініціював оновлення експозиції завідувач кафедри педагогіки і психології, доцент Валерій Соловйов. Дослідники життя та діяльності професора Івана Боберського, доценти кафедри олімпійської освіти Андрій Сова та Ярослав Тимчак оновили текст біографічної довідки. Проект експозиції та її виготовлення і монтаж здійснили фахівці знаного у Львові підприємства «Рамар» на чолі з Володимиром Турецьким.

У зв’язку із карантином участь у презентації взяла обмежена кількість осіб: представники кафедр педагогіки і психології, олімпійської освіти та гуманітарних дисциплін. З уст ведучого, завідувача кафедри олімпійської освіти Ярослава Тимчака пролунала пропозиція якомога ширше використовувати експозицію в рамках проведення різноманітних імпрез та урочистостей, що відбуватимуться в нашому Університеті.

Також прозвучала думка, що справа вшанування і увічнення світлої пам’яті професора Івана Боберського в стінах нашого вишу буде продовжуватись і надалі.