У ЛДУФК пройшли курси для суддів з легкої атлетики

У Львові упродовж чотирьох днів, з 14-го по 17-е листопада, на базі кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, відповідно до плану роботи Федерації легкої атлетики України пройшли суддівські курси TOECS першого рівня.

Суддівські курси TOECS – це система навчання та сертифікації технічних офіційних осіб.

Навчання першого рівня пройшли тренери, методисти, заступники директорів, директори ДЮСШ міста Львова та Львівської області, а також викладачі та студенти старших курсів кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Курс лекцій учасникам заходу прочитав лектор, член комісії змагань Федерації легкої атлетики України Нещеменко В’ячеслав Андрійович.

Програма курсів передбачала обов'язковий письмовий іспит, який усі учасники успішно склали та отримали сертифікат Технічних осіб першого рівня.