У ЛДУФК пройшли курси підвищення кваліфікації керівників хореографічних колективів Львівщини

Упродовж трьох днів, з 23-го по 25-е жовтня, на кафедрі хореографії та мистецтвознавства Львівського державного університету фізичної культури (завідувач кафедри – професор Валентина Сосіна) відбулися курси підвищення кваліфікації керівників хореографічних колективів Львівської області.

Зазначимо, що такі заняття проходять у нашому університеті вже втретє і дають позитивні результати. Підтвердженням цього є збільшення кількості бажаючих відвідати ці курси, обмінятися досвідом роботи, набути нових знань. Цього року була зареєстрована рекордна кількість слухачів – понад 30 чоловік. Своїми знаннями зі слухачами курсів поділилися: старший викладач Андрій Бойко (дисципліна «Теорія і методика викладання народно-сценічного танцю»); кандидат наук з фізичного виховання і спорту Наталія Пугач («Фізичне виховання»); викладач Анна Довгановська («Теорія і методика викладання сучасного танцю» і «Тренаж і партерний тренаж»); доцент, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Тарас Осадців («Теорія і методика викладання бального танцю»); професор, кандидат педагогічних наук Валентина Сосіна («Методика навчання елементам вільної пластики», «Методика навчання елементам акробатики», «Спортивна хореографія» і «Реабілітаційно-відновлювальна підготовка в хореографії»).

Додамо, що проведення практичних занять і показ вправ забезпечувався студентами першого, третього, четвертого і п’ятого курсів кафедри хореографії та мистецтвознавства Львівського державного університету фізичної культури.