У ЛДУФК проведено лекцію-тренінг на тему: «Гнучкість у побудові відносин» (Фото)

В рамках Проекту «Поділися своїм досвідом», який уже працює на кафедрі економіки та менеджменту другий рік, 11.09.2018 р. на лекційне заняття з курсу «Комунікативний менеджмент» 31 групи спеціальності Туризм, доцентом Криштанович Світланою Володимирівною була запрошена Юлія Міщиха – соціальний працівник, студент-практик американської школи ведення бізнесу Yagergroup, фіналістка ораторського конкурсу Lviv Oratory Open 2018 і просто яскрава особистість. Вона провела лекцію-тренінг на тему: «Гнучкість у побудові відносин».

Гнучкість у побудові відносин – це здатність прийняти та проаналізувати поведінку співрозмовника та діяти відповідно до його потреб. Ця тема зацікавила студентів і допомогла їм більше пізнати та зрозуміти себе, як особистостей. Студенти приймали активну участь у дискусії та тестуванні щодо типології особистості. Ці знання та практичні навики допоможуть студентам (майбутнім фахівцям у сфері туризму): знаходити причину дратівливості при розмові з певним типом людей; відшукати «зерно конфлікту», яке не дає співпрацювати з опонентами; знімати напруження під час спілкування; подолати страх під час нестандартної комунікативної ситуації, опираючись на свої сильні сторони та враховуючи поведінкові особливості співрозмовника та ще багато слушних порад. 

В ході заняття було проведено опитування студентів, щодо знання себе як особистості, до та після тестування «Типологія особистості DISC». Це дало змогу студентам визначити свій тип особистості, побачити свої сильні та слабкі сторони, відкрити для себе нові грані своїх можливостей. 

 

Доцент кафедри економіки та менеджменту 
Криштанович С.В. 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ