У ЛДУФК відбудеться Всеукраїнська семінар-нарада представників закладів олімпійської освіти

У п’ятницю, 11-го жовтня 2019 року, у головному корпусі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбудеться Всеукраїнська семінар-нарада з директорами та представниками шкіл мережі навчальних закладів олімпійської освіти України.

Зустріч пройде в рамках низки заходів, які заплановано провести упродовж 10-го та 11-го жовтня 2019 року під патронатом НОК України і Олімпійської академії України та активного сприяння відділення НОК України у Львівській області, Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Жовківської райдержадміністрації, Жовківського районного дитячого центру оздоровлення, відпочинку та туризму «Росинка».

Планується, що під час цієї зустрічі й напередодні Дня захисника України і свята Покрови, представники понад 200 шкіл олімпійської освіти з усіх куточків України матимуть змогу обговорити актуальні питання олімпійської освіти школярів, особливості спортивно-патріотичного виховання, ознайомитися зі специфікою діяльності шкіл олімпійської освіти Львівщини, діяльністю Львівського державного університету фізичної культури Івана Боберського, інфраструктурою шкільного спорту й досвідом державно-приватного партнерства у процесах фізичного виховання молоді м. Жовкви, а також ознайомитися з культурною та історичною спадщиною краю.

Усі заходи відбудуться за участю директора Олімпійської академії України Валентини Єрмолової.