У ЛДУФК відбулося засідання Відділення НОК України у Львівській області за участю Сергія Бубки (Фото)

Сьогодні, 23 червня 2018 року Львівський державний університет фізичної культури став місцем проведення урочистого засідання Виконкому Відділення НОК України у Львівській області. Знаковим є те, що саме на це засідання прибув Doctor Honoris Causa ЛДУФК, президент Національного олімпійського комітету України, член Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету, перший віце-президент Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій, олімпійський чемпіон, Герой України Сергій Назарович Бубка. 

Проректор з навчальної та виховної роботи ЛДУФК, професор Федір Музика разом із президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою, а також голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський, голова Львівського регіонального відділення Олімпійської Академії України Оксана Вацеба, заступник голови відділення НОК України у Львівській області Степан Родак відвідали виставково-експозиційну залу нашого Університету, де ознайомилися з виставкою «Спорт і місто» з акцентом на історії розвитку спорту в Галичині кінця 19 – початку 20 ст. Під час відвідування виставки обговорили питання формування обласного Олімпійського дому та можливості утворення музею Олімпійської та спортивної слави Львівщини у Львівському державному університеті фізичної культури.

Відкрив засідання голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський. У своєму вступному слові він наголосив, що саме Львівщина у різні роки дала світові 46 олімпійців, і попереду у нас знову рік олімпійський.

З вітальним словом звернувся до присутніх президент  Національного  олімпійського  комітету  України  Сергій  Бубка. «Високо ціную роботу, яку ви робите, і в якому напрямку рухаєтесь, адже досягнення Львівщини є дуже потужні, – наголосив очільник  НОКу. – Великою справою є щомісячне відзначення найкращого спортсмена і найкращого тренера. Молодь має знати тих, хто є прикладом для наслідування. Також мені приємно бути в стінах ЛДУФК. Саме тут закладається фундамент олімпізму. Тут навчаються найкращі спортсмени, і я вдячний за те, що ви всіляко підтримуєте їх». На завершення свого виступу Сергій Бубка нагородив керівників Виконкому за вагомий внесок у розвиток олімпійського руху України.

Також до слова було запрошено заступника голови облдержадміністрації Ростислава Замлинського, який зазначив, що Львівщина завжди була спортивною, і висловив подяку львівським спортсменам, завдяки яким на світових аренах майоріють державні прапори України, зокрема висловив велику вдячність спортсменам-паралімпійцям. Про діяльність Відділення НОК України у Львівській області звітувала Оксана Вацеба. На завершення засідання виконкому Степан Родак розповів про підготовку кандидатів-львів’ян до участі у Юнацьких Олімпійських іграх 2018 року в Буенос-Айресі.

 

Наталія Редько, 
культурно-мистецький відділ 
Світлини Іванни Литвинець 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ