У новому сезоні Суперліги «Галичанка» стартувала двома перемогами над «Дніпрянкою»

Львівська «Галичанка» – чинний чемпіон жіночої Суперліги з гандболу, більшість гравців якої є випускницями або студентками Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, відкрила новий сезон-2019/2020 чемпіонату України двома домашніми перемогами.

У новому чемпіонаті України «Галичанка» стартувала 13-го вересня домашнім матчем проти херсонської «Дніпрянки» – одного з найпотужніших суперників на внутрішній арені, бронзового призера Суперліги останніх років. Однак господарки, окрилені нещодавньою перемогою на континентальній у першому раунді Кубка ЄГФ (Європейської гандбольної федерації), проблем з суперницями не мали, здолавши їх з різницею рівно у десять м’ячів – 30:20. Найрезультативнішими того дня у складі «Галичанки» були капітан команди Наталія Савчин та ліва крайня Юлія Головко, на рахунку яких половина голів – 15 (Наталія – 8, Юлія – 7).

«Галичанка» (Львів) – «Дніпрянка» (Херсон) –
30:20 (13:10)

Голи «Галичанки»: Наталія Савчин 8, Юлія Головко 7, Мар’яна Маркевич 4, Анастасія Мелекесцева 3, Катерина Козак 3, Олександра Фурманець 2, Діана Дмитришин 1, Анастасія Баранович 1, Ірина Прокоп’як 1.

Голи «Дніпрянки»: Анна Дябло 8, Крістіна Добровольська 3, Маргарита Іщенко 3, Анастасія Калигіна 2, Тетяна Ткач 1, Софія Лисенко 1, Наталія Панченко 1, Ірина Павлик 1.

Не менше засмутили суперниць львів’янки й наступного дня. «Галичанка» перемогла у другому матчі, до того ж, майже кожна гандболістка залишила свій «автограф» у воротах «Дніпрянки».

«Галичанка» (Львів) – «Дніпрянка» (Херсон) –
29:21 (15:12)

Голи «Галичанки»: Наталія Савчин 5, Юлія Головко 3, Мар’яна Маркевич 3, Анастасія Баранович 3, Христина Майкут 3, Поляк Тетяна 3, Анастасія Мелекесцева 3, Олександра Фурманець 3, Катерина Козак 2, Наталія Шипляк 1.

Голи «Дніпрянки»: Анастасія Калигіна 9, Крістіна Добровольська 3,Софія Лисенко 2, Альона Каменщик 2, Анна Дябло 2, Ірина Павлик 1, Маргарита Іщенко 1, Наталія Панченко 1.

Та насолоджуватися перемогами і святкувати галичанкам ніколи – графік у наших гандболісток дуже напружений: день перепочинку і знову в бій. Уже завтра та у вівторок, 16-го і 17-го вересня відповідно, у Львові «Галичанка» прийматиме найтитулованіший клуб в історії вітчизняного гандболу київський «Спартак», з яким зіграє перенесені матчі першого туру Суперліги. Ці матчі відбудуться 16-го вересня о 17:30 та 17 вересня об 11:00 у спорткомплексі Львівського Національного університету імені Івана Франка (вулиця М. Черемшини, 31). Вхід для уболівальників – вільний.

За матеріалами: hcgalychanka.com.ua