У продаж надійшли квитки на бій Олександра Усика

На фінальний бій Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) в першій важкій вазі між українським чемпіоном світу за версіями WBC і WBO, випускником аспірантури Львівського державного університету фізичної культури Олександром Усиком (14-0, 11 КО) і чемпіоном планети за версіями WBA і IBF російським боксером Муратом Гассієвим (26-0, 19 КО), який відбудеться 21-го липня в Москві на головній критій арені міста – спорткомплексі «Олімпійський» у продаж надійшли квитки.

Ціна на квитки – від 2000 до 25 000 рублів (близько 830 – 10 400 гривень). VIP-квитки поширюються за ціною до 150 000 рублів (близько 62 600 гривень). Раніше було відомо, що на цей бій зможуть потрапити 34 тисячі глядачів.

Як відомо, незважаючи на результат поєдинку, боксери матимуть право на реванш.

«У будь-якому випадку буде реванш, це вже домовлено. Незалежно від результату першого бою, повторний – пройде в іншій країні. Йшлося про Лос-Анджелес, але остаточне рішення поки не ухвалене. У будь-якому випадку я сподіваюся, що в Москві переможе найсильніший і ніяких скандалів не буде», – заявив генеральний  секретар  Федерації  боксу Росії Умар  Кремльов.

Нагадаємо, Усик і Гассієв мали зустрітися в фіналі WBSS ще 11-го травня, але поєдинок був перенесений через травму українського боксера. Новою датою фіналу називалося 21-е липня, однак довгий час не було вирішене питання щодо місця проведення бою. Промоутери Гассієва хотіли провести його в Москві, однак на це не погоджувалася команда Усика. Зрештою, Усику таки доведеться їхати до столиці Росії.

Переможець бою стане володарем п’яти чемпіонських поясів у важкій вазі (WBA, WBC, WBO, IBF і за версією The Ring), трофея Мухаммеда Алі і чека на 10 млн. доларів призових.

Інформацію щодо бою у Москві підтвердив і генеральний  директор  K2  Promotions  Ukraine  Олександр  Красюк: «Керівництво Всесвітньої боксерської суперсерії оголосило остаточну дату і місце проведення фінального поєдинку Усик – Гассієв за титул абсолютного чемпіона світу. Він відбудеться 21 липня в Москві. Нашому чемпіону знову доведеться боксувати на території суперника, як це було в чвертьфіналі та півфіналі WBSS. Усик продовжує підготовку в тренувальному таборі і зараз виходить на фінішну пряму – етап спарингів. Для Олександра – це найголовніший бій у його кар’єрі, адже на кону пояса WBС, WBO, WBA, IBF, а також пояс журналу The Ring, статус абсолютного чемпіона світу і кубок Мухаммеда Алі. Саша поїде в Москву, щоб перемогти!».


Роман Цюняк 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ