У Тишківцях відбувся Форум українських родин (Фото)

29 червня 2019 р. у селі Тишківці Городенківського району Івано-Франківської області відбувся Форум українських родин. Метою проведення цього заходу є відновлення історичної справедливості та висвітлення фактів впливу українських родин на формування державності, науки, культури, освіти, медицини, мистецтва, спорту впродовж останніх століть.

Світлина зі збірки Андрія Сови

На Форум прибули представники родин Шухевичів, Бандер, Грушевських, Трильовських, Івасюків, Стефаників, Романюків, Скориків, Цісиків, Бачинських, Гуриків, Сухомлинських, Книшуків, Окуневських, Матвієнків та інших з різних куточків України та Світу. Захід організували і провели: Міністерство культури України, Міністерство освіти і науки України, Івано-Франківська обласна державна адміністрація, Івано-Франківська обласна рада, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Івано-Франківська обласна організація Національної спілки краєзнавців України.

Світлина зі збірки Андрія Сови

Учасники Форуму ознайомилися з експозицією Музею «Родинна садиба Шухевичів» у с. Тишківці. Андрій Сова передав до фондів музею примірник книги «Роман Шухевич у громадсько-політичному житті Західної України 1920–1939 рр.: спогади, документи, світлини».

Примірник книги «Роман Шухевич у громадсько-політичному житті Західної України 1920–1939 рр.: спогади, документи, світлини» передано до фондів Музею «Родинна садиба Шухевичів». Село Тишківці Городенківського р-ну Івано-Франківської області. 29 червня 2019 р. Світлина зі збірки Андрія Сови

З Героєм України Юрієм Шухевичем біля Музею «Родинна садиба Шухевичів». Село Тишківці Городенківського р-ну
Івано-Франківської області. 29 червня 2019 р.
Світлина зі збірки Андрія Сови

У рамках Форуму українських родин відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Родини в суспільному і національно-культурному просторі України і світу: історія та сучасність» приурочена 170-річчю від дня народження українського етнографа Володимира Шухевича. У конференції взяли участь науковці зі Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Києва, Перемишля, Миколаєва, Слов’янська, Фастова, Коломиї, Калуша, Надвірної.

Біля пам’ятника Герою України Романові Шухевичу. Село Тишківці Городенківського р-ну Івано-Франківської області. 29 червня 2019 р. Світлина зі збірки Андрія Сови

В очікуванні відкриття Форуму українських родин. Село Тишківці Городенківського р-ну Івано-Франківської області. 29 червня 2019 р. Світлина зі збірки Андрія Сови

Виступ Андрія Сови на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Родини в суспільному і національно-культурному просторі України і світу: історія та сучасність» приуроченій 170-річчю від дня народження українського етнографа Володимира Шухевича. Село Тишківці Городенківського р-ну Івано-Франківської області. 29 червня 2019 р. Світлина зі збірки Андрія Сови

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського мав за честь представляти доцент кафедри олімпійської освіти Андрій Сова. У доповіді було звернено увагу на внеску роду Боберських у суспільно-культурну та політичну сфери кінця ХІХ – першої половини ХХ ст., зокрема наголошено на вклад Івана Боберського у формування української тіловиховної традиції у Галичині на початку ХХ століття.

Виставка книг присвячених Героям України Степанові Бандері та Романові Шухевичу. Село Тишківці Городенківського р-ну
Івано-Франківської області. 29 червня 2019 р.
Світлина зі збірки Андрія Сови

Почастунок учасників Форуму українських родин. Науковці з Івано-Франківська, Львова і Тернополя. Село Тишківці Городенківського р-ну Івано-Франківської області. 29 червня 2019 р.
Світлина зі збірки Андрія Сови

Завершився Форум культурно-мистецькою програмою. Серед іншого учасники заходу побували на концерті за участі відомих родинних колективів.

Перед початком культурно-мистецької програми. Науковці з Івано-Франківська, Львова, Тернополя і Перемишля. Село Тишківці Городенківського р-ну Івано-Франківської області. 29 червня 2019 р. Світлина зі збірки Андрія Сови

Програмка Форуму українських родин. Село Тишківці Городенківського р-ну Івано-Франківської області. 29 червня 2019 р.

Андрій Сова
доцент кафедри олімпійської освіти ЛДУФК