Університет третього віку розпочав новий навчальний рік (Фото)

У жовтні цього року УТВ розпочав новий навчальний рік. З цієї нагоди, а також до «Дня сеньйора», відбувся святковий концерт.

Концерт вела Ірина Дубик (учасниця проекту телеканалу СТБ «Рік потому»), а розпочався він з привітання – «Ми творимо себе! Душа від народження здібна, вчитись змушує воля. Душі нашій мудрість потрібна, як тілу потрібне здоров’я».

До присутніх - поважних студентів – з вітальним словом звернулися: директор УТВ Богдан Виноградський, голова самоуряду Алла Халімова, заступник голови самоуряду Галина Корнілова.

У концертній програмі взяли участь: Камерний оркестр Львівського державного університету ім. Івана Франка під керівництвом Романи Бурко, музичний дует: гітарист Володимир Панюс і флейтист Олег Луцик, учасники циркової студії «Львівські віртуози, танцювальний гурт «Аматор».

Танцювальна група «Кураж» від гурту «Ретро-вернісаж» УТВ потішила глядачів чудовим виконанням кількох художніх номерів. Цікавими були і сольні виступи викладача УТВ Галини Журавльової (східні танці), Тетяни Шовкопляс і Віктора Попова (аргентинське танго), солістки гурту «Ретро–вернісаж» Наталі Сєдової, а також, молодого пісенного гурту «Колєжанки», які виконали пісню «Львів пахне кавою».

Присутні слухачі УТВ були надзвичайно задоволені урочистостями і концертною програмою. В залі панувала радісна атмосфера, звучали бурхливі оплески під час вручення подарунків та квітів усім учасникам концерту. Алла Халімова ще раз привітала всіх з початком навчального року, «Днем сеньйора», побажала успіхів і зазначила, що життя не буває без скрут і проблем.

Проблеми – не горе, а лише мізерна плата за радість нашого життя у цьому світі... Попереду у слухачів університету нові можливості у навчанні, розвитку своїх хобі, нові знайомства, емоції, поїздки. Бо вчитися ніколи не пізно.