Уряд продовжить дію адаптивного карантину до кінця цього року

Адаптивний карантин в Україні буде продовжено до кінця 2020 року. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час позачергового засідання уряду у вівторок, 13-го жовтня. «Уряд продовжить дію адаптивного карантину до кінця цього року. Це потрібний крок, щоб гарантувати більш безпечне середовище для українців», – сказав Денис Шмигаль.

При цьому Прем’єр-міністр України повідомив, що проведення спортивних заходів дозволяється без глядачів, окрім міжнародних змагань, де їх проведення з глядачами можливе за окремим погодженням з Міністерством охорони здоров’я.

Серед основних нововведень також зміна правила щодо дозволеної кількості людей у масових зібраннях. У «зеленій» зоні пропонується дозволити масові заходи загалом не більше 50 людей за умови дотримання соціальної дистанції у 1,5 метра та маскового режиму, у «жовтій» — не більше 30 людей, у «помаранчевій» — не більше 20.

Він додав, що в Україні змінять правила щодо дозволеної кількості людей під час участі у масових заходах.

«Наші розрахунки показують, що після проведення концертів з масовим скупченням людей у регіонах кількість хворих суттєво зростала. Після таких «веселих концертів» зовсім не весело лікарям медзакладів та всьому медичному персоналу, який приймає хворих через тиждень після таких заходів», – зазначив прем’єр.

За його словами, Кабінет Міністрів внесе підготовлені Міністерством охорони здоров’я та Міністерством освіти і науки доповнення до постанови «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22-го липня 2020 року № 641», які дозволять 15-го жовтня школам розпочати канікули, а вишам перейти на дистанційну форму навчання.

Увечері 12-го жовтня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийняте рішення рекомендувати закладам загальної середньої освіти встановити з 15-го по 30-е жовтня 2020 року канікули, у наступний період – можливий перехід на дистанційну і змішану форму навчання з урахуванням епідеміологічної ситуації.

Також рекомендовано закладам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти перейти з 15-го жовтня по 15-е листопада 2020 року на дистанційну форму навчання з рекомендованим виїздом студентів із гуртожитків (окрім сиріт, осіб, позбавлених батьківського піклування, здобувачів освіти з тимчасово окупованих територій, червоних карантинних зон, іноземних громадян та осіб без громадянства, здобувачів освіти, які поєднують навчання з роботою).

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ