Увага: У ЛДУФК продовжено карантин терміном по 31-е жовтня 2020 року

З метою запобігання поширенню коронавірусу у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського продовжено карантин терміном по 31-е жовтня 2020 року.

На підставі постанов Кабінету Міністрів України від 26-го серпня 2020 року №760 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», від 22-го липня 2020 року «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2» зі змінами та відповідно до листа Міністерства освіти і науки України №9-423 від 26-го серпня 2020 року «Про деякі особливості початку освітнього процесу в 2020-2021 навчальному році», ректор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського професор Приступа Є.Н. 28-го серпня 2020 року видав наказ про продовження у нашому виші карантину.

ДО ВАШОЇ УВАГИ ПОВНИЙ ТЕКСТ УСІХ ПУНКТІВ НАКАЗУ:

1. Продовжити по 31-е жовтня 2020 року дію адаптивного карантину у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського.

2. Освітній процес 2020-2021 навчального року розпочати за змішаною (аудиторно-дистанційною) формою навчання з урахуванням протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22-го серпня 2020 року №50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та епідемічної ситуації в регіоні:

• для здобувачів вищої освіти ІІ–ІV курсів першого (бакалаврського) та ІІ курсу другого (магістерського) рівнів вищої освіти – з 1-го вересня 2020 року;

• для здобувачів вищої освіти І курсу першого (бакалаврського) та І курсу другого (магістерського) рівнів вищої освіти – з 21-го вересня 2020 року.

3. Адміністративно-управлінському, навчально-допоміжному та обслуговуючому персоналу працювати в штатному режимі роботи з можливим переходом до гнучкого (дистанційного) графіку роботи в залежності від епідемічної ситуації в регіоні.

4. Продовжити по 31-е жовтня 2020 року дію наказів від 1-го квітня 2020 року №101-р «Про скасування надбавок», з урахуванням змін внесених наказом №246-р від 27-го серпня 2020 року.

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

З оригіналом наказу можна ознайомитися
ЗА ПОСИЛАННЯМ