Василь Кравець – гравець клубу елітного дивізіону чемпіонату Іспанії

Захисник національної збірної України з футболу, студент Львівського державного університету фізичної культури Василь Кравець, який є вихованцем ФК «Карпати», став гравцем іспанського клубу «Леганес», який виступає у Примері – елітному дивізіоні тамтешнього чемпіонату.

Учора Василь Кравець (перший тренер – один з найвідоміших дитячих тренерів України Василь Леськів, який вищу освіту здобув у ЛДУФК) уже провів свій перший поєдинок у складі «Леганеса». Сталося це в матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубку Іспанії, в якому його нова команда приймала на власному полі славнозвісний мадридський «Реал». Український захисник вийшов у стартовому складі господарів та відіграв до 75-ї хвилини, коли його замінили через ушкодження. Команда Кравця обіграла грізного суперника – 1:0, але далі в турнірі не пройшла, адже перший поєдинок, на «Сантьяго Бернабеу», закінчився перемогою «Реала» з рахунком 3:0.

Варто зауважити, що в складі своєї колишньої команди «Луго», яка виступає в іспанській Сегунді (аналог Першої ліги чемпіонату України), Василь Кравець провів у поточному сезоні 16 матчів, в яких відзначився двома результативними передачами.

Зазначимо, що на презентації у новому клубі Василь спілкувався з представниками тамтешніх ЗМІ іспанською, хоча йому був запропонований перекладач з української.

«Я одразу відчув, що в «Леганесі» – справжня родина, – цитує Василя Кравця офіційний сайт «Леганеса». – Вважаю, що виступи в цій команді сприятимуть моєму професійному зростанню. Я хочу перемагати і зроблю задля цього все можливе. У нашій розмові з головним тренером він дав мені зрозуміти, що чекає від мене більшої активності в атакувальній фазі».

Додамо, що Василь Кравець уклав із «Леганесом» чотирирічну угоду.