Василь Крупський – срібний призер ЧС-2018 з гірського бігу серед ветеранів

У словенському містечку Железники (словен. – Železniki) завершився ХVІІІ чемпіонат світу-2018 з гірського бігу в категорії «Мастерс», в якому взяло участь близько 900 ветеранів спорту з 25-ти країн планети. Приємно, що серед медалістів світового форуму є й представник Львівського державного університету фізичної культури – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Василь Крупський, який багато-багато років працював на кафедрі зимових видів спорту нашого вишу, а нині, перебуваючи на заслуженому відпочинку, продовжує підкорювати найвищі вершини ветеранського спорту, причому як у літніх, так і в зимових видах спорту.

Зазначимо, що звітний світовий форум ветеранів гірського бігу у Словенії проводився під патронатом Міжнародної федерації легкої атлетики (IAAF) світовою Асоціацією гірського бігу.

З-поміж делегацій 25-ти країн планети, збірну України на чемпіонаті світу-2018 у Железниках представляли двоє спортсменів вікової категорії 75–79 років: львів’янин Василь Крупський та киянин Олександр Вольський. І виступили наші ветерани просто відмінно – у командних змаганнях, долаючи гірську дистанцію 7 км 250 м, українці вибороли срібні медалі.

Василь Крупський був дуже близьким до завоювання нагороди і в особистій першості. Адже в абсолютному індивідуальному заліку у своїй віковій групі він зупинився за крок до медального подіуму – фінішував з четвертим результатом.

Тож вітаємо Василя Павловича з черговим поповненням його колекції спортивних нагород та бажаємо нових перемог і досягнень на змаганнях з легкої атлетики і лижних перегонів як національного, так і європейського й світового рівня.

Іван Дупнак